Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Poniedziałek 9 Grudnia 2019

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • WSAP
  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Współzawodnictwo sportowe w powiecie ostrołęckim podsumowane

Uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrołęckiego za rok 2017/2018 odbyło się w piątek 29 listopada w Kadzidle.

Podsumowanie zorganizował Szkolny Związek Sportowy, który zajmuje się koordynacją współzawodnictwa szkół. Gości witał Henryk Trzeciak, wiceprzewodniczący Powiatowego Grodzko-Ziemskiego SZS w Ostrołęce.

- Dzisiaj chcemy nagrodzić i wyróżnić najlepszych, którzy reprezentują nasz powiat w dziedzinie sportu – mówił.

Świetnych wyników sportowych pogratulował uczniom starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, zauważając przy okazji, że Powiat Ostrołęcki plasuje się zwykle między trzecim a dwunastym miejscem na Mazowszu.

- Dobrze jest spotykać ludzi z pasją - mówił wójt gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski, zwracając się do nagrodzonych uczniów.

Nagrody indywidualne odebrali:

  • Dominik Kowalczyk (SP Troszyn)
  • Bartłomiej Wielechowski (SP Wach)
  • Adrian Milewski (SP Czerwin)
  • Julia Kaczyńska (SP Lelis)
  • Małgorzata Wierzbowska (SP Troszyn)

Drużynowo:

  • SP Rzekuń w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt: Nikola Przybyłek, Angelika Grezel, Julia Piskowska, Aleksandra Szulc, Patrycja Rosińska
  • ZSP Myszyniec w piłce nożnej dziewcząt kat. Licealiada: Julia Gut, Wiktoria Jędrzejczyk, Patrycja Kulis, Patrycja Niksa, Natalia Płocharczyk, Aleksandra Prusik, Ewa Ruszczyk, Weronika Świder, Martyna Zawistowska, Martyna Zyśk, Patrycja Mikołajczyk
  • SP Chudek w unihokeju dziewcząt kat. młodzież: Klaudia Święcicka, Amelia Lenda, Magdalena Panuś, Patrycja Pokora, Klaudia Gut, Karolina Auguściak, Ewa Kozicka, Oliwia Olk
  • SP Chudek w unihokeju chłopców kat. młodzież: Hubert Grec, Mateusz Murach, Piotr Duszak, Szymon Olk, Jakub Bączek, Aleksander Kuzia, Mateusz Gut, Adam Bączek, Grzegorz Kutryb.

Nagrody dla nauczycieli wychowania fizycznego:

  • Lidia Janczewska (SP Olszewo-Borki)
  • Andrzej Grzybowski (PSP Myszyniec)
  • Dorota Krajza (PSP Myszyniec)
  • Zenon Pierzchanowski (SP Kadzidło)
  • Marcin Lisiewski (SP Chudek)
  • Wiesław Ciak (SP Rzekuń)
  • Janusz Krzyżewski (SP Lipniki)
  • Elżbieta Tomczak (SP Kadzidło)
  • Danuta Michalska (ZSP Myszyniec)
  • Adam Długokęcki (SP Troszyn)
  • Henryk Lesiński (SP Wach)
  • Krzysztof Tyszka (SP Czerwin)
  • Tomasz Jóźwiak (SP Lelis)
  • Jolanta Szewczyk (Olszewo-Borki)
  • Krzysztof Jachimowski (ZSP Goworowo)
  • Przemysław Kowalczyk (SP Kadzidło)
  • Kazimierz Żyra (SP Czarnia)
  • Szymon Wasik (PSP Wolkowe)
  • Jarosław Karpiński (SP Goworowo)          
  •  
  •  
  • Fot. Tygodnik Ostrołęcki

 

  • data: 2019-12-01

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 235026 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki