Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Czwartek 23 Stycznia 2020

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Powiat Ostrołęcki podpisał umowę z wykonawcą dokumentacji projektowej mostu w Teodorowie

Powiat Ostrołęcki podpisał właśnie umowę z konsorcjum, które opracuje dokumentację projektową wraz z materiałami geodezyjnymi i uzyskaniem decyzji drogowej na realizację przeprawy przez Narew z drogą dojazdową, łączącą drogę krajową 61  z drogą powiatową w Łęgu Przedmiejskim.

Spośród pięciu oferentów, najkorzystniejsza ofertą była ta,  którą złożyło konsorcjum Pomost Warszawa sp. z o.o (w roli lidera) i Instytut Badawczy Dróg i Mostów z Warszawy (w roli partnera). Wynosiła 1.389.900 zł.

Przed podpisaniem umowy w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie, w którym uczestniczył Leszek Kowalski - prezes Zarządu Energa Elektrownia Ostrołęka, Jerzy Janowicz członek zarządu Story Enso, Bartosz Podolak, wójt gminy Rzekuń, przedstawiciel gm. Lelis, Grzegorz Bakuła, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, Izabela Kiernozek, kierownik techniczny w Zarządzie Dróg Powiatowych, Kazimierz Biedrzycki, dyrektor Wydziału Geodezji, Budownictwa i Gospodarki Nieruchomościami w Starostwie Powiatowym w Ostrołęce, Krzysztof Szewczyk z firmy Targor Truck, radni powiatowi.

Gminy Lelis i Rzekuń współfinansują wykonanie dokumentacji projektowej. 

Spotkanie z projektantami miało charakter roboczy, służyło wymianie uwag i spostrzeżeń, które mają jeszcze szansę znaleźć się w powstającej dokumentacji inwestycji.

  • data: 2019-12-24

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 248577 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki