Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Wtorek 27 Października 2020

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Konkurs na świąteczną kartkę podsumowany

Aż 254 uczestników w trzech kategoriach  wzięło udział w konkursie pt. "Kartka świąteczna dla najmłodszych". Konkurs zorganizowała Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu. Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 24 stycznia.

Prace oceniła komisja w składzie: Magdalena Pietras, Barbara Bączek i Małgorzata Kuśmierczyk.

Dyrektor Poradni, Barbara Bączek nie kryła, że jurorzy mieli bardzo trudne zadanie, bo prace zachwycały zarówno pomysłowością, techniką wykonania, jak i starannością. Stąd też komisja przyznała oprócz głównych miejsc, także wyróżnienia.

I tak, w kategorii WWR i "Za życiem" pierwsze miejsce zdobyła praca Dawida Kulisia z SP w Łysych. Drugie miejsce zajął Jakub Szymański SOSzW w Czarni, trzecie miejsce Antoni Glinka z Przedszkola w Gąsewie. Wyróżnienia otrzymali: Wojciech Denkiewicz, Maria Zyśk i Paweł Glinka.

W kategorii dzieci w wieku 4-6 lat pierwsze miejsce zajął Antoni Kur z Przedszkola "Radosny Zakątek" w Kadzidle, drugie - Aleksandra Kaliszewska z Przedszkola w Lelisie, trzecie - Maja Zyśk z SP w Krysiakach. Wyróżnieni zostali: Mateusz Szablak, Oliwia Łada, Aleksandra Ścięgaj i Alan Sobieski.

W kategorii dzieci w wieku 7-11 lat, pierwsze miejsce zajęła Maria Staniek z SP w Lelisie, drugie - Maja Gołaś z SP w Białusnym Lasku, trzecie - Julian Waśkiewicz z SP w Wachu i Lena Grala z SP w Wachu.

Wyróżnienia zdobyli: Julia Cichocka, Jakub Kołodziejczyk, Maja Krakowiecka, Zofia Pyskło, Eliza Warych, Daria Ropiak, Aleksander Białobrzewski, Alicja Jaksina, Julia Tomczak, Kornel Olk, Magdalena Zguda, Rozalia Matyszczak, Adrian Szablak, Maja Skrzecz.

Powiat Ostrołęcki wsparł finansowo zakup nagród w konkursie.

  • data: 2020-01-28

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: kancelaria@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 348047 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki