Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Środa 5 Sierpnia 2020

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Projektanci mostu w Teodorowie na roboczym spotkaniu w starostwie

W Starostwie Powiatowym 22 lipca odbyło się kolejne, robocze spotkanie  dotyczące budowy mostu na Narwi w Teodorowie. Uczestniczyli w nim projektanci – przedstawiciele konsorcjum Pomost Warszawa sp. z o.o i Instytutu Badawczego Dróg i Mostów w Warszawie, wójtowie gmin Lelis – Stefan Prusik i Rzekuń – Bartosz Podolak, przedstawiciele Energi Elektrownia Ostrołęka, starostowie – Stanisław Kubeł i Krzysztof Parzychowski oraz Zarządu Dróg Powiatowych – Grzegorz Bakuła i Izabela Kiernozek.

Konsorcjum przedstawiło projekt dokumentacji inwestycji, który uwzględnia poprawki po poprzednich konsultacjach - dotyczyły głównie przebiegu dróg dojazdowych;  jak również projekt estakady. Na spotkaniu zostały omówione tematy, które nasunęły się  po zapoznaniu się z zaprezentowanym projektem.  Wnioski i sugestie także zostaną przez wykonawcę dokumentacji naniesione do projektu. Projektanci omówili również wyniki badań geologicznych, które zostały wykonane na potrzeby tej inwestycji.

Starosta Stanisław Kubeł poinformował także, że Powiat podpisał umowę z  Instytutem Badawczym Dróg i Mostów  na opracowanie koncepcji tzw. "ringu" wokół Ostrołęki tj. w ramach zadania inwestycyjnego budowy drogi powiatowej łączącej drogę wojewódzką nr 627 z drogą ekspresową Via Baltica "Opracowanie koncepcji obwodnicy Ostrołęki z włączeniem do dróg krajowych i wojewódzkich  na terenie Powiatu Ostrołęckiego oraz połączeniem z drogą ekspresową nr S-61 Via Baltica - długości ok. 47 km.

  • data: 2020-07-22

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: kancelaria@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 319015 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki