Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Wtorek 22 Września 2020

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Zapraszamy na Jesienny Test Coopera

Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera, który odbędzie się 26 września na stadionie miejskim w Ostrołęce podczas Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS).

Test skierowany jest do Wszystkich,  zarówno do doświadczonych zawodników, jak i początkujących. Ale również do tych, którzy może właśnie tutaj rozpoczną swoją przygodę ze sportem. Jeżeli uczestniczyłeś już w teście wcześniej, przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik.

Aby test był wiarygodny nie trzeba bać się zmęczyć. Można biec, truchtać, maszerować - starać się utrzymać w miarę jednakowe tempo. Przed testem należy dobrze się rozgrzać, aby przegotować swój organizm do wysiłku.    Każdy z uczestników  otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu, pamiątkowy numer startowy oraz butelkę wody.                                                                                                                                                                                                                                                      

  Wypełnij  deklarację  i złóż ją  w biurze zawodów, niepełnoletni składają deklarację podpisaną przez rodziców/prawnych opiekunów.                                           

Zapisy elektroniczne ,regulamin i deklaracja uczestnictwa na stronie https://elektronicznezapisy.pl/ , www.testcoopera.pl lub na stronie  klubu UKS Clan  www.uks-clan.cba.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2020 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Nie potwierdzone rezerwacje przepadają.

 

  • data: 2020-09-07

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: kancelaria@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 335797 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki