Kalendarz

Poniedziałek 19 Marca 2018

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Siatkarski turniej z okazji Święta Niepodległości

Drugie miejsce zajęła drużyna Powiatu Ostrołęckiego  w Turnieju Piłki Siatkowej z okazji 99.rocznicy Odzyskania Niepodległości. Największy puchar, za pierwsze miejsce, zdobyli przewoźnicy drogowi.

Turniej organizowało Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych, Powiat Ostrołęcki oraz Janusz Frydryk. Odbył się on 7 listopada w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3 w Ostrołęce. Rozgrywany był systemem pucharowym. Sędzią głównym był Mariusz Mierzejewski. Na rozgrywkach w ZS nr 3 spotkali się amatorzy siatkówki, którzy sport ten traktują przede wszystkim  jako doskonały sposób na poprawę kondycji i rekreację po pracy. Choć trzeba przyznać, że rywalizacja i atmosfera  na parkiecie była prawdziwie sportowa.

Puchary zwycięzcom wręczył prezes Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych, Mirosław Szczepankowski. I tak: pierwsze miejsce zajęli Przewoźnicy Drogowi, drugie - drużyna Powiatu Ostrołęckiego, trzecie - Stowarzyszenie Kawaleria kontynuujące tradycje Ułanów Zasławskich, czwarte - drużyna z Kadzidła.

  • data: 2017-11-09

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 100762 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby
w godzinach: 8:00 - 16:00
(od pn do pt)