Kalendarz

Środa 25 Kwietnia 2018

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Mieszkańcy Chudka chcą poprawy zasięgu telefonii komórkowej

Koło Gospodyń Wiejskich "Chudkozionki" zwróciło się do starosty ostrołęckiego o wsparcie mediacyjne swojej wsi, Chudka, w dążeniach o poprawę zasięgu u operatorów. "Okolica nasza od początku powstania telefonii komórkowej ma poważny problem z zasięgiem, co utrudnia funkcjonowanie nam wszystkim, tak rolnikom, prowadzącym działalność gospodarczą oraz mieszkańcom naszej okolicy. Prosimy o wsparcie naszej inicjatywy i wystąpienie do operatorów telefonii komórkowej o wzmocnienie mocy przekazu sygnału".

Pod pismem swoje podpisy złożyli członkowie KGW. Starosta Stanisław Kubeł przychylił się do prośby mieszkańców Chudka. Tym samym  sekretarz, Krzysztof Chełstowski, zwrócił się do wszystkich operatorów telefonii komórkowej, przekazując im prośbę mieszkańców Chudka o wzmocnienie mocy sygnału.

Póki co odpowiedź przysłał Polkomtel sp. z o.o, czyli Plus. - Telefonia mobilna  charakteryzuje się możliwością występowania zakłóceń, w wyniku których mogą powstać problemy z nawiązaniem połączeń. Jakość odbieranego sygnału zależy w dużej mierze od czynników zewnętrznych, na które nasza firma Polkomtel sp. z o.o nie ma wpływu. Jednocześnie informuję, że możliwość realizacji połączeń uzależniona jest także od liczby abonentów chcących w tym samym momencie wykonać połączenie. Tym samym przy wzmożonym ruchu telefonicznym w danym rejonie mogą występować przejściowe utrudnienia w nawiązaniu połączeń. Zapewniam, że systematycznie prowadzone są prace modernizacyjne mające na celu poprawę sygnału, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z usług świadczonych przez sieć Plus. Niejednokrotnie wiąże się to niestety z długotrwałym procesem proceduralnym, związanym z uzyskaniem wymaganych zezwoleń" - odpowiedział w imieniu firmy Artur Paluch, doradca klienta.

Pozostali operatorzy jeszcze nie  odnieśli się jeszcze do zgłoszonej sprawy.

  • data: 2017-11-30

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Wybór języka

Zamówienia publiczne

dowiedz się więcej

Bannery

  • Togatus
  • kele
  • wrotamazowsza

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 105251 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby
w godzinach: 8:00 - 16:00
(od pn do pt)