Kalendarz

Środa 25 Kwietnia 2018

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Badanie pogłowia zwierząt gospodarskich

Główny Urząd Statystyczny informuje, że w dniach od 1 do 21 grudnia 2017 r. na terenie całego kraju wśród rolników prowadzących hodowlę zwierząt gospodarskich zostaną przeprowadzone badania.

Pierwsze badanie będzie dotyczyć pogłowia bydła, owiec i drobiu oraz produkcji zwierzęcej. Drugie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego.

Badania realizowane będą w wylosowanych gospodarstwach rolnych. Od 1 do 5 grudnia na stronie internetowej www.stat.gov.pl rolnicy będą mogli samodzielnie wypełnić ankietę.

GUS przygotował również aplikację, dzięki której hodowcy będą mogli wypełnić formularz. Dane potrzebne do logowania wylosowane gospodarstwa otrzymały pocztą wraz z listem prezesa GUS.

Jeżeli wylosowany respondent nie skorzysta z możliwości wypełnienia formularza przez Internet, wówczas od 6 do 21 grudnia z gospodarstwem skontaktuje się osobiście lub telefonicznie ankieter.

Zakres zbieranych danych w obu badaniach został zamieszczony na stronie internetowej: form.stat.gov.pl.

Uzyskane wyniki posłużą do analiz zmian zachodzących w produkcji zwierzęcej oraz ogólnej sytuacji w rolnictwie. Zebrane dane mogą być pomocne dla samych rolników, szczególnie w podejmowaniu decyzji o kierunkach rozwoju własnych gospodarstw.

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Wybór języka

Zamówienia publiczne

dowiedz się więcej

Bannery

  • Togatus
  • kele
  • wrotamazowsza

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 105243 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby
w godzinach: 8:00 - 16:00
(od pn do pt)