Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Niedziela 19 Sierpnia 2018

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • WSAP
  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów po raz kolejny przyciągnęła fanów sportów walki  z całego regionu. Galę zorganizował Klub Fight Academy, wspólnie z CK-BiS w Lelisie. Nie brakowało emocjonujących starć.
 
W ringu zaprezentowało się dwudziestu dwóch zawodników w walkach punktowanych, z klubów z m.in.: Mławy, Wyszkowa, Suwałk, Włocławka, Augustowa, Warszawy czy też Ostrowi Mazowieckiej. W pokazowej walce, rozpoczynającej galę,  wystąpiło dwóch młodych podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Kornel Dębowski i Oskar Banach.
 
Pierwszym starciem Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów był pojedynek w kategorii -66 kg Cezarego Sarnowskiego (KSW Cross Fight Gym Taekwondo Ciechanów) z Michałem Jabłońskim (Berserkers MMA Team Suwałki). Zwycięstwo na swoim koncie zapisał Sarnowski, a sam pojedynek trwał zaledwie kilkadziesiąt sekund.
 
W kolejnej walce w ringu stanął pierwszy z reprezentantów Fight Academy Ostrołęka - Patryk Koziatek, który w starciu K1 -86 kg pokonał na punkty Mariusza Lewonia (Kickboxing Panzer Augustów). Dla podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka był to debiut podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów
 
W trzecim pojedynku  w formule MMA -86 kg Witold Wyrzykowski (Grappling Team Mława) musiał uznać wyższość Artura Dzierzgowskiego (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) już w drugiej rundzie. Dużo emocji dostarczyła także walka w formule K1 -83 kg, w której Marcin Rojek (Gimnazjon Apin Wyszków) wygrał Bartłomiejem Arnistą (AS Fighter Pisz).
 
W piątym pojedynku w formule K1 -70 kg Rafał Marzewski (Fight Academy Ostrołęka) rywalizował z Marcinem Majewskim (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka). Lepszy okazał się podopieczny trenera Michała Kuleszy, który  wygrał na punkty.  W szóstym starciu  MMA -95 kg walczyli: Kamil Sęk (Fight Academy Ostrołęka) i Karol Żołowski (Berserkers MMA Team Suwałki). Ku niezadowoleniu lokalnej publiczności, lepszy okazał się Żołowski, który  wygrał walkę przed czasem.
 
W bokserskim pojedynku w kategorii -75 kg reprezentant gminy Lelis, Dawid Pac, pewnie pokonał na punkty Mateusza Mościckiego (Gimnazjon Apin Wyszków).  Był to ostatni pojedynek w jego bokserskiej karierze.  Zadedykował go żonie. W walce formule MMA -77 kg Piotr Golon (Fight Academy Ostrołęka) wygrał z Olafem Sobotką (Grappling Team Mława).
 
Z kolei w walce bokserskiej w kategorii -67 kg, powracający do barw ostrołęckiej Victorii Marek Pietruczuk stoczył bardzo ciekawy pojedynek z Adrianem Ahmadem (Knockout Warszawa) i wygrał go na punkty. Dobry pojedynek w formule K1 -75 kg stoczył Aleksy Zienkiewicz (Fight Academy Ostrołęka), ale musiał uznać wyższość Kamila Wojciechowskiego (Human Białystok).
 
W najważniejszym pojedynku podczas sobotniej Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Lelisie w formule K1 -93 kg Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka) pokazał wielką moc mierząc się z Cezarym Sekleckim (Akademia Mieszanych Sztuk Walki). Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka wygrał na punkty, ale miał okazję, by skończyć widowisko przed czasem.
 
Powiat Ostrołęcki był współorganizatorem Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów.
 
 
  • data: 2018-04-08

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 121946 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby
w godzinach: 8:00 - 16:00
(od pn do pt)