Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Czwartek 20 Czerwca 2019

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • WSAP
  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Spotkanie po latach na Festiwalu Futbolu

Klub piłkarski Narew Ostrołęka zorganizował 3 czerwca Festiwal Futbolu, który był świętem obecnych, byłych, jak i przyszłych zawodników tego klubu. Na meczu oldbojów pojawiło się ponad 80 zawodników dawniej reprezentujących Narew. Niektórzy  dotarli z odległych zakątków Polski. Była to doskonała okazja do spotkania się po latach z kolegami z młodych lat i powtórnego wybiegnięcia na murawę boiska. Niebiescy wygrali z Czerwonymi 5:2, ale to nie wynik był najważniejszy w tym meczu, lecz  promocja zdrowego stylu życia. Kibice entuzjastycznie przyjęli  sportowe występy tej  dojrzalszej młodzieży - najstarszy grający uczestnik w zeszłym roku wkroczył w ósmą dekadę życia!

W przerwie meczu na ręce prezesa Kamila Drężka trafił upominek od Powiatu Ostrołęckiego, komplet piłek meczowych. Przekazali go starosta  Stanisław Kubeł, wicestarosta Krzysztof Parzychowski i radny Waldemar Pędzich. Pomiędzy dwoma meczami piłkarskimi organizatorzy zapewnili widowni rozrywkę w postaci pokazu sportów indywidualnych (gimnastyka i breakdance) oraz konkursu dla dzieci i młodzieży "Mistrz Sportu". Jego uczestnicy rywalizowali w konkurencjach: slalom z piłką, żonglerka piłką i bieg krótkodystansowy. W każdej z konkurencji prowadzone były klasyfikacje, a ich zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, przekazane  przez Powiat Ostrołęcki, m.in. medale, statuetki i piłki nożne oraz upominki od klubu. Kto wie, może pośród uczestników znajdują się przyszłe gwiazdy Narwi.

 Ostatnim punktem programu był mecz seniorów z drużyną WKS Mystkówiec, kończący rozgrywki ligowe sezonu 2017/18. Narew, trenowana przez trenera Rafała Koska z Łęgu Przedmiejskiego, wygrała 11:1, stawiając ostatni krok w drodze do awansu. Ostrołęcki zespół wygrał ligę z dziewięciopunktową przewagą nad drugą drużyną, strzelając w 22 meczach sto bramek. Na koniec kapitan Tomasz Jóźwiak mógł wznieść w górę puchar, przekazany przez prezesa Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

 

drukuj (Spotkanie po latach na Festiwalu Futbolu)

  • data: 2018-06-08

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Wybór języka

KalendariumZamówienia publiczne

dowiedz się więcej

Bannery

  • kele
  • wrotamazowsza
  • Geoportal Powiatu Ostrołęckiego
  • Geoportal

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 192091 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki