Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Środa 26 Września 2018

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • WSAP
  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Wspaniały finał Ostrołęckich Operaliów

Frekwencyjnym sukcesem zakończyła się trzecia edycja festiwalu "Ostrołęckie Operalia. Na scenach w Ostrołęce, Lelisie, Olszewie-Borkach i Myszyńcu wystąpili  znani i utalentowani muzycy, kompozytorzy, śpiewacy i aktorzy. Publiczność dopisała na każdy z koncertów w ramach festiwalu. Finał, w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce,  zaskoczył samych organizatorów.

W niedzielę wysłuchaliśmy koncertu "Totus Tuus - CałyM Twój", z librettem Jerzego Binkowskiego i muzyką Jakuba Milewskiego. Na scenie można było zobaczyć i usłyszeć  solistów: Olgę Szomańską, Edytę Krzemień, Michała Gasza i Janusza Krucińskiego. Towarzyszyła im Płocka Orkiestra Symfoniczna im. W. Lutosławskiego, a także Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej,  pod dyrekcją kompozytora Jakuba Milewskiego

Jeden z najpiękniejszych wieczorów muzycznych w moim życiu. Ogromne szczęście, bo moje dziecko - festiwal - rozwija się właśnie tak, jak sobie to wymarzyłem. Genialni wykonawcy, którzy zaszczycili nas swoją obecnością podczas tegorocznej edycji i publiczność, która nigdy nie zawiodła! Dziękuję wszystkim artystom, tym którzy pracowali za sceną i przed sceną, całej technice i obsłudze! To przyjemność móc z wami pracować i tworzyć! Dziękuję organizatorom Towarzystwu Muzycznemu i Mazowieckiemu Teatrowi Muzycznemu, wszystkim sponsorom i partnerom, bez których nie udałoby się stworzyć tego wszystkiego - napisał na swoim profilu na Facebooku  Jakub Milewski, pomysłodawca i współorganizator Operaliów.

 

Powiat Ostrołęcki był współorganizatorem Ostrołęckich Operaliów.

  • data: 2018-09-11
  • Fot. Marcin Gerwatowski / Mazowiecki Teatr Muzyczny
  • Fot. Marcin Gerwatowski / Mazowiecki Teatr Muzyczny
  • Fot. Marcin Gerwatowski / Mazowiecki Teatr Muzyczny
  • Fot. Marcin Gerwatowski / Mazowiecki Teatr Muzyczny

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 126705 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby
w godzinach: 8:00 - 16:00
(od pn do pt)