Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Sobota 17 Listopada 2018

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • WSAP
  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Turniej siatkarski na stulecie odzyskania niepodległości

Największy puchar, za pierwsze miejsce,  w Turnieju Piłki Siatkowej, zorganizowanym z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości, zdobyło Stowarzyszenie Sympatyków 5. Pułku Ułanów Zasławskich. Druga w rywalizacji była Gała Team, trzecie miejsce przypadło Zrzeszeniu Przewoźników Drogowych. Na czwartym zaś miejscu uplasowała się reprezentacja Powiatu Ostrołęckiego.

Turniej organizowało Stowarzyszenie Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości  przez Polskę.  Odbył się on 25 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3 w Ostrołęce. Rozgrywany był systemem każdy z każdym. Sędzią głównym był Mariusz Mierzejewski. Na rozgrywkach w ZS nr 3 spotkali się amatorzy siatkówki, którzy sport ten traktują przede wszystkim  jako doskonały sposób na poprawę kondycji i rekreację po pracy. Choć trzeba przyznać, że rywalizacja i atmosfera  na parkiecie była prawdziwie sportowa.

Puchary zwycięzcom wręczył prezes Zrzeszenia Przewoźników Drogowych, Mirosław Szczepankowski, medalami udekorowały wszystkich siatkarzy Aldona Kuciej, skarbnik Powiatu Ostrołęckiego oraz Katarzyna Grodzka z Wydziału Promocji starostwa.

  • data: 2018-10-25

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 138720 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby
w godzinach: 8:00 - 16:00
(od pn do pt)