Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Sobota 25 Maja 2019

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • WSAP
  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

"Nie zmarnuj swojego życia" - ZSP w Łysych zaprasza na koncert

Wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przyjaciół Zespołu Szkół Powiatowych w Łysych zapraszamy 10 stycznia o godz. 11.30 na koncert hip-hopowy w ramach projektu "Nie zmarnuj swojego życia".  Koncert odbędzie się w sali gimnastycznej szkoły.

Dzisiejsza młodzież jest pogubiona i skłonna próbować używek takich jak papierosy, alkohol, „dopalacze", narkotyki. O uzależnieniach trzeba mówić stale, aby ostrzec i ochronić młode pokolenie! Dlatego powstał projekt RYMcerzy pod hasłem "Nie Zmarnuj Swojego Życia", skierowany do Polskiej młodzieży.

RYMcerze podczas spotkań przekazują profilaktykę w przesłaniu, we własnych historiach walki z nałogami oraz w swojej twórczości muzycznej.
Zespół  tworzą dwaj przyjaciele Łukasz Bęś (pseud. Bęsiu) i Jonatan Blank (pseud. Dj Yonas). Współpracują od 2006 roku.
„Sam 8 lat temu byłem w bardzo trudnej sytuacji – wielu uzależnień. Odbiłem się. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Teraz chcę mówić o tym młodym ludziom, aby przestrzec ich przed jakimikolwiek używkami" – Bęsiu
„Stałem na rozdrożu. Z jednej strony koledzy i namawianie do używek, z drugiej strony grałem w piłkę nożną. Argument treningów i zachowania dobrej kondycji nie zawsze wystarczał. Musiałem decydować. Wybrałem rozwijanie swojego talentu. W trakcie spotkania zachęcamy młodych ludzi do rozwijania swoich pasji" – Dj Yonas
RYMcerze mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spotkań, dzieleniu się swoim świadectwem życia oraz graniu koncertów w kraju i za granicą (USA, BELGIA, FRANCJA, ANGLIA). Od wielu lat zapraszani są na spotkania w domach dziecka, ośrodkach wychowawczych, schroniskach dla nieletnich, poprawczakach, zakładach karnych, więzieniach w całej Polsce. Nagrali wspólnie kilka płyt m.in. Zero Strachu, Mixtape 7. W ramach projektu odwiedzili ponad 600 szkół i spotkali się z 350 000 uczniów. Ambasadorami projektu są m.in. Jerzy Dudek, Tomasz Adamek, Maciej Musiał, Marcin Kwaśny czy Dominika Figurska.

drukuj ("Nie zmarnuj swojego życia" - ZSP w Łysych zaprasza na koncert)

  • data: 2019-01-08

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 182121 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki