Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Poniedziałek 27 Maja 2019

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • WSAP
  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Zakończenie roku w klasach maturalnych ZSP w Kadzidle

Świadectwo ukończenia szkoły odebrali w ubiegłym tygodniu uczniowie klasy IV Technikum kształcącego w zawodach technik agrobiznesu i technik technologii żywności.

"Nie uda się nam mieć wszystkiego naraz, coś się kończy, żeby coś mogło trwać" to słowa, które przyświecały 26 kwietnia uroczystości zakończenia roku szkolnego przez uczniów klas IV technikum.  Beata Piasta podsumowała czas nauki 28 absolwentów w murach Zespołu Szkół Powiatowych, zwróciła uwagę na ich sukcesy sportowe i udział w promocji szkoły i apelach. Małgorzata Kuśmierczyk z Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Ostrołęce  wręczyła Kamilowi Kozonowi (IV TA) Okolicznościową Nagrodę Starosty Ostrołęckiego dla Najlepszego Absolwenta. Wychowawczyni wraz z kierownik kształcenia praktycznego wręczyły młodzieży świadectwa ukończenia szkoły.

Osoby najbardziej zaangażowane w życie szkoły zostały wyróżnione dyplomami i książkami. Nie zabrakło przemówienia maturzystów i podziękowań z ich strony dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz przybyłych gości.

Samorząd Uczniowski nie zapomniał o kończących naukę  koleżankach i kolegach i wręczył im drobne upominki, które będą przypominały szkołę.
Absolwentom szkoły życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym.

 

  • data: 2019-04-29

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 182409 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki