Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Środa 19 Czerwca 2019

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • WSAP
  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Powiatowy Dzień Rodziny z mnóstwem atrakcji

Mnóstwo  atrakcji czekało na dzieci i dorosłych podczas Powiatowego Dnia Rodziny w Kadzidle.  Na terenie Zagrody Kurpiowskiej w niedzielę 9 czerwca było gwarnie,  kolorowo i wesoło. Można było obejrzeć prezentacje artystyczne, spróbować regionalnych przysmaków, obejrzeć pokazy policyjne i strażackie.

Organizatorami rodzinnego święta była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Na uczestników  czekało wiele niespodzianek oraz zabaw, m.in. animacje, konkursy z nagrodami, w tym konkurs WORD ze znajomości zasad ruchu drogowego, Koło Fortuny, prowadzone przez nadleśnictwa, dmuchane zjeżdżalnie, przejażdżki konne, pokaz dogoterapii, malowanie twarzy, balonikowe zoo i tatuaże brokatowe, pokazy policyjne i strażackie, duże bańki mydlane, zajęcia taneczne, fotobudka. Ponadto na scenie odbywały się występy artystyczne, a w specjalnie przygotowanym kąciku można było wykonać badania postawy i mowy. Przewidziano też nagrodę specjalną dla najliczniejszej grupy przedszkolnej i szkolnej, która przybyła na wydarzenie. Imprezę uświetnił zespół grający muzykę szantową.

Podczas imprezy został rozstrzygnięty konkurs dla kół gospodyń wiejskich pn. Ekologiczna dekoracja stołu. Nagrody wręczył starosta Stanisław Kubeł. Przyznał, ze jury nie miało łatwego zadania, bo koła bardzo się postarały. Pierwsze miejsce zdobyło KGW Zielony Gaj z Grali, drugie - KGW Kreatywne Gosposie z Baranowa, trzecie - KGW Nowa Wieś.

Impreza trwała do późnego popołudnia. Wszyscy bawili się doskonale, zarówno dzieci, rodzice, jak i przedstawiciele lokalnych samorządów oraz dyrektorzy i pracownicy zaproszonych instytucji.
Powiat Ostrołęcki wsparł finansowo wydarzenie.
 

  • data: 2019-06-11

wstecz

Nawigacja

Aktualności  / 

Wybór języka

KalendariumZamówienia publiczne

dowiedz się więcej

Bannery

  • kele
  • wrotamazowsza
  • Geoportal Powiatu Ostrołęckiego
  • Geoportal

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 191694 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki