Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Piątek 22 Listopada 2019

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • WSAP
  • Facebook
  • -
  • -
  • WSSE

Szybkie linki

Treść strony

Aktualności

-
2019.11.22 - XIII sesja Rady Powiatu w Ostrołęce

Informujemy, że na dzień 28 listopada br. została zwołana XIII sesja Rady Powiatu w Ostrołęce. Sesja odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, Plac gen. J. Bema 5 o godz. 12.00.

-
2019.11.20 - Narodowi i Ojczyźnie - kpt. Tadeusz Wrona wyróżniony przez Zespół Szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce

Pilot Tadeusz Wrona, wieloletni pracownik Polskich Linii Lotniczych LOT, został laureatem kolejnej edycji wyróżnienia Narodowi i Ojczyźnie, przyznawanego przez Zespół Szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce. Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości  odbyła się 19 listopada. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł.

-
2019.11.20 - Uczniowie ZSP w Czerwinie na stażu w Grenadzie

Od 2 do 30 listopada  uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie po raz kolejny przebywają w ramach projektu „Erasmus – Razem na staż plus” na praktykach zawodowych w Hiszpanii.

-
2019.11.20 - O skutkach używek podczas akcji profilaktycznej

Po raz dziesiąty ostrołęcka młodzież  uczestnicząca w  projekcie  Szkoła Promocji Zdrowia przyłączyła się do obchodów Międzynarodowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu. Jednym z jego elementów była akcja profilaktyczna „Nie piję, nie palę, więc czuję się doskonale”.

-
2019.11.20 - Piątek po świętach dniem wolnym w Starostwie. Urząd odpracuje go 7 grudnia

Zarządzeniem starosty ostrołęckiego, piątek, 27 grudnia będzie dniem wolnym od pracy w Starostwie Powiatowym w Ostrołęce.

-
2019.11.19 - Nowy samochód dla strażaków ochotników z Zabiela Wielkiego

Nowy samochód będzie służył strażakom z OSP Zabiele Wielkie, gm. Olszewo-Borki. W sobotę 16 listopada uroczyście dokonano jego przekazania i poświęcenia

-
2019.11.19 - Znakomite wyniki zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin na Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców

Znakomite wyniki przywieźli zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Makowie Mazowieckim. Zawody, które odbyły się 16 listopada dedykowane były wszystkim klubom karate kyokushin zrzeszonycm w Polskim Związku Karate.

2019.11.15 - Nowy model opieki psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży

Informujemy, że w życie weszło Rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień.

W celu zabezpieczenia dostępności do świadczeń udzielanych w ośrodkach środowiskowej opieki psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ zarezerwował środki finansowe na ten cel i w najbliższym czasie ogłosi postępowania konkursowe poprzedzające zawarcie umów na świadczenia udzielane w poradniach, do których rodzice lub opiekunowie z osobami niepełnoletnimi będą mogli się zgłaszać bez skierowania.

-
2019.11.14 - Nagroda za Społecznie Działania Twórcze 2019 – trwa nabór

Zachęcasz sąsiadów do wspólnego odkrywania lokalnej historii i tradycji? Tworzysz z nimi teatr, chór lub dzielisz się inną twórczą pasją? A może prowadzisz miejsce otwarte na oddolne inicjatywy kulturalne? Jeżeli twoje działania są oryginalne, angażujące i dostępne, to już dziś zgłoś się do konkursu MPEK o Nagrodę za Społeczne Działania Twórcze w subregionie ostrołęckim. Do udziału zaprasza organizator – Mazowiecki Instytut Kultury.

-
2019.11.14 - Pieśni patriotyczne rozbrzmiały w OCK i Muzeum Żołnierzy Wyklętych

Podczas XIII Wspólnego  Śpiewania Patriotycznego "Polskę noszę w sercu", 11 listopada,  sala Ostrołęckiego Centrum Kultury  była wypełniona po brzegi.

Nawigacja

Strona główna  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 788053 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki