Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Wtorek 27 Października 2020

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Jeżeli poszukujecie spokoju i wyciszenia, czystej przyrody i przynależności do otaczającego naturalnego świata, zapraszam w ostrołęckie.

Tutaj wśród złotych łanów zbóż, błękitnych rzek, zielonych, rozległych łąk i lasów rozpościera się kraina mlekiem i miodem płynąca. Czystość wód i powietrza, przepiękne dukty leśne to idealne miejsca na wędrówki piesze, turystykę rowerową, przejażdżki konne i kuligi. Meandry rzek zapraszają na spływy kajakowe i wędkarstwo. Bogactwo dzikiej zwierzyny sprzyja wyprawom łowieckim. Pieczołowicie kultywowany folklor i kultura oraz gościnność Kurpiów poruszą serca, a powroty tu staną się Waszą naturą.

Tu także znajdziecie przyjazny klimat do inwestowania. Rolniczy charakter powiatu i lokalizacja w najczystszym ekologicznie obszarze Zielonych Płuc Polski umożliwia produkcję zdrowej żywności z doskonałej jakości surowca głównie mleka i mięsa.

Zachęcam gorąco do współpracy tych wszystkich, którzy mogą swoimi inicjatywami wzbogacić ten region i uczynić go jeszcze lepszym, biorąc tym samym udział w jego rozwoju.

Życzę miłego pobytu na Ziemi Ostrołęckiej

 

Starosta Ostrołęcki
Stanisław Kubeł

drukuj całą stronę

Nawigacja

Powiat  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: kancelaria@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 26003 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki