Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Niedziela 20 Września 2020

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

 • Facebook
 • -
 • -

Szybkie linki

Treść strony

Polityka prywatności

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwis internetowy. Gromadzone dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administrowania serwisem. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników stron Starostwa. Żadne dane identyfikacyjne, do żadnych celów, nie są przekazywane do jakiejkolwiek trzeciej strony.

Gromadzenie danych
Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów WWW, przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Oznacza to, że znamy publiczne adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu, kraj odwiedzającego, rodzaj przeglądarki internetowej i system operacyjny komputera oraz rozdzielczość  i głębię kolorów monitora. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Znamy również:

 • czas nadejścia zapytania,
 • czas wysłania odpowiedzi,
 • nazwę stacji klienta - identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,
 • informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,
 • adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) - w przypadku gdy przejście do strony Starostwa Powiatowego w Ostrołęce nastąpiło przez odnośnik,

Odnośniki do innych stron
Serwis Starostwa Powiatowego w Ostrołęce zawiera odnośniki do innych stron WWW. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Namawiamy, by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityka prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko naszego serwisu.

Korespondencja
Usługa korespondencji elektronicznej email objęta jest  zasadami zawartymi  w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883, oraz Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204.
Zgodnie z powyższym informujemy, że korespondencja nadsyłana  do sytemu teleinformatycznego Starostwa Powiatowego w Ostrołęce zawiera wszelkie informacje umożliwiające identyfikację nadawcy tj.

 • Adres email nadawcy,
 • Data i czas nadania korespondencji,
 • Datę i czas złożenia korespondencji w systemie teleinformatycznym,
 • Nazwę i nr IP komputera nadawcy (nawet wtedy kiedy korespondencja wysyłana była za pomocą formularzy korespondencyjnych innego operatora).

Dane te podlegają szczególnej ochronie i wykorzystywane są wyłącznie do załatwienia danej sprawy, a gromadzone są w celu wykorzystania do ewentualnej korespondencji służbowej.
Użytkownik podczas wysyłania korespondencji za pomocą formularzy znajdujących się na naszym serwisie internetowym otrzymuje w sposób automatyczny potwierdzenie nadania korespondencji. Potwierdzenie nadane jest na adres wskazany w formularzu.

Pomimo, że redakcja serwisu internetowego dokłada wszelkich starań co do jakości i aktualności informacji tam zawartych, to jednak z przyczyn technicznych niektóre z informacji mogą być zdezaktualizowane. W związku z powyższym Starostwo Powiatowe w Ostrołęce nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie zawartych na stronach internetowych informacji, oraz nie ponosi odpowiedzialności co do ich jakości i zupełności. W celu uzyskania pełnej informacji na wybrany temat, prosimy o kontakt z wybranym Wydziałem Starostwa. Nie ponosimy również odpowiedzialności za treść i działanie serwisów internetowych do jakich odwołujemy się w treści naszego serwisu (linki). Odnośniki do innych serwisów zostały podane w dobrej wierze i na podstawie uzyskanych informacji, jednak za treści i wskazówki w nich zawarte jedyną odpowiedzialność ponosi właściciel danego serwisu internetowego.

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce zastrzega sobie możliwość zmiany, uzupełnienia lub usunięcia części lub całości informacji zawartych w serwisie. Zmiany te mogą następować w każdej chwili bez powiadamiania kogokolwiek o ich dokonaniu.

drukuj całą stronę

Nawigacja

Polityka prywatności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: kancelaria@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 4092 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki