Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Wtorek 19 Lutego 2019

Wyszukiwarka

Dbam o oddech - aktualności

Menu główne

Bannery

  • WSAP
  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Darmowa pomoc prawna - sprawdź co się zmieniło i gdzie uzyskasz pomoc
2019.02.13
-

Z 1 stycznia 2019 r. weszły w życie istotne zmiany w systemie darmowej pomocy prawnej, funkcjonującej na terenie powiatu ostrołęckiego.

Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie - kto i gdzie może skorzystać z pomocy
2019.02.12
-

Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie obejmuje rozpoznanie problemu i udzielenie porady dostosowanej do indywidualnej sytuacji osoby korzystającej z porady.  Osoba korzystająca jest informowana  o przysługujących jej prawach oraz spoczywających na niej obowiązkach.

O mostach na Narwi z dyrektorem Instytutu Badawczego Dróg i Mostów
2019.02.02
-

Prof. Dr hab. inż. Leszek Rafalski, dyrektor Instytutu Badawczego Dróg i Mostów przyjechał do Ostrołęki na zaproszenie starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła. W spotkaniu , 1 lutego, w Starostwie Powiatowym uczestniczył także prezydent miasta Łukasz Kulik, wójt gminy Lelis - Stefan Prusik, Rzekuń -  Bartosz Podolak.

Projekt dla młodych bezrobotnych
2019.01.23
-

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce od 1 stycznia do 31 grudnia tego roku będzie realizował projekt  pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim (III)”.

O Funduszu Dróg Samorządowych i dwóch nowych mostach na Narwi na spotkaniu w starostwie
2019.01.21
-

Prezydent Ostrołęki, Łukasz Kulik, wójtowie wszystkich jedenastu gmin, uczestniczyli na zaproszenie starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła w spotkaniu, zorganizowanym 16 stycznia w Starostwie Powiatowym w Ostrołęce. Głównymi jego tematami był Fundusz Dróg Samorządowych, którego ogólne założenia przybliżył starosta; nowe programy dotyczące aktywizacji osób bezrobotnych, które omówił Jacek Małkowski, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce, a o procedurze uzyskania zezwolenia na podstawie specustawy drogowej, mówił Kazimierz Biedrzycki, dyrektor wydziału geodezji, budownictwa i gospodarki nieruchomościami w Starostwie Powiatowym.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem
2019.01.14
-

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie wydało ostrzeżenie dla powiatu ostrołęckiego.

Radny pytał o dostępność strzelnicy w Kadzidle. Odpowiedź na interpelację
2019.01.14
-

Radny Adam Białobrzeski na ostatniej sesji Rady Powiatu złożył interpelację w sprawie zwiększenia dostępności strzelnicy sportowej przy ZSP w Kadzidle zainteresowanym mieszkańcom.  Starosta odpowiada od kiedy można będzie podjąć decyzję o jej  odpłatnym udostępnianiu.

Ostrzeżenie przed silnym mrozem
2019.01.10
-

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie wydało komunikat z ostrzeżeniem o silnym mrozie dla Powiatu Ostrołęckiego.

Wojewoda prosi o monitorowanie sytuacji w związku z prognozowanymi intensywnymi opadami śniegu
2019.01.10
-

W związku z prognozowanym wystąpieniem intensywnych opadów śniegu, które mogą spowodować zagrożenie m.in. dla wielkopowierzchniowych obiektów handlowych oraz innych obiektów, jak również utrudnienia na szlakach komunikacyjnych wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera zwraca się z prośbą o monitorowanie sytuacji związanej z pogodą.

Odblaskowa choinka w Myszyńcu
2018.12.28
-

Przed budynkiem Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu stanęła odblaskowa choinka.

Nawigacja

Dbam o oddech - aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 4447 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki