Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Środa 8 Kwietnia 2020

Wyszukiwarka

Dbam o oddech - aktualności

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Starostwo pracuje bez możliwości bezpośredniego przyjmowania interesantów
2020.03.20
Starostwo pracuje bez możliwości bezpośredniego przyjmowania interesantów

Starosta Ostrołęcki 20 marca wydał zarządzenie, które wchodzi w życie od poniedziałku 23 marca, w sprawie wdrożenia w życie działań mających na celu ochronę zdrowia i życia pracowników i interesantów Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.  Zarządzenie  wydaje jest w związku z potencjalnym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Więcej czasu na rejestrację auta oraz na zawiadomienie urzędu o zbyciu lub nabyciu pojazdu
2020.04.02
Więcej czasu na rejestrację auta oraz na zawiadomienie urzędu o zbyciu lub nabyciu pojazdu

Z 30 do 180 dni został wydłużony termin rejestracji aut używanych, sprowadzonych z terytorium państw Unii Europejskiej  oraz termin  zawiadomienia o zbyciu i nabyciu pojazdu. Stało się tak na mocy ustawy, tzw. tarczy antykryzysowej, która weszła w życie 31 marca 2020 r.  

Porady prawne w biuletynie
2020.04.01
Porady prawne w biuletynie

Zachęcamy do zapoznania się z biuletynem, przygotowanym przez Fundację Togatus Pro Bono, która świadczy mieszkańcom Powiatu Ostrołęckiego nieodpłatną pomoc prawną i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie. Można w nim przeczytać m.in. informacje na temat dodatkowego zasiłku opiekuńczego z powodu Covid-19, jak sporządzić przedwstępną umowę sprzedaży lokalu mieszkalnego wraz ze wzorem.

Szpital w Ostrołęce apeluje o pomoc finansową w walce z koronawirusem
2020.03.24
-

Szpital w Ostrołęce na swojej stronie internetowej zamieścił apel o pomoc finansową.  Niżej publikujemy treść  tego apelu.Szpital w Ostrołęce na swojej stronie internetowej zamieścił apel o pomoc finansową.  Niżej publikujemy treść  tego apelu.

PUP do odwołania wprowadza zmiany w organizacji pracy
2020.03.24
-

W związku z wprowadzonym w Polsce stanem epidemii i  w trosce o wspólne bezpieczeństwo od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania wprowadza się zmiany w organizacji pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce.

Szpital apeluje o oddawanie krwi
2020.03.23
-

Ostrołęcki szpital apeluje do honorowych dawców oraz do wszystkich tych, którzy chcą i mogą oddawać krew o jej oddawanie. Można to zrobić w krwiobusie, który jest ustawiony na parkingu od strony Szpitalnej Izby Ratunkowej. Szpital zapewnia, że oddawanie krwi odbywa się w sposób bezpieczny.

Posiedzenie miejsko-powiatowego sztabu kryzysowego
2020.03.20
-

W Starostwie Powiatowym 20 marca odbyło się posiedzenie połączonych zespołów zarządzania kryzysowego: miejskiego i powiatowego. Na spotkaniu została omówiona obecna sytuacja w Ostrołęce i w powiecie w związku z zagrożeniem koronawirusem oraz tym, że pojawił się pierwszy przypadek zakażenia.

Palma w Łysych odwołana
2020.03.18
Fot. Tygodnik Ostrołęcki

Wójt gminy Łyse, Grzegorz Fabiszewski poinformował o tym, że odwołuje tegoroczny konkurs na Palę Kurpiowską, odbywający się tradycyjnie w Niedzielę Palmową.

KRUS zmienia sposób pracy
2020.03.17
-

Placówka terenowa KRUS w Ostrołęce, z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną w Polsce, mając na uwadze dobro beneficjentów i pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, informuje, że zostaje ograniczona całkowicie możliwość osobistego załatwiania spraw w Placówkach Terenowych oraz Oddziale Regionalnym - jednostki te pracują bez kontaktu z interesantami.

 

Zmiana organizacji pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrołęce
2020.03.17
-

Od 16 marca do odwołania, z powodu zagrożenia epidemicznego, została wprowadzona zmiana  organizacji pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. 

Nawigacja

Dbam o oddech - aktualności  / 

Wybór języka

KalendariumZamówienia publiczne

dowiedz się więcej

Bannery

  • kele
  • wrotamazowsza
  • Geoportal Powiatu Ostrołęckiego
  • Geoportal

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 8902 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki