Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Wtorek 11 Sierpnia 2020

Wyszukiwarka

Dbam o oddech - aktualności

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

Ważne informacje dla mieszkańców miasta i powiatu ostrołęckiego
2020.03.12
-

Materiał informacyjny dla osób z terenu działania PSSE w Ostrołęce, w przypadku przebywania w miejscach, w których występował koronawirus.

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla seniorów
2020.03.10
-

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Jeżeli to możliwe, należy ograniczyć przebywanie w miejscach publicznych  i poprosić bliskich o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

Wczoraj ułani, dzisiaj kadeci, jutro żołnierze - pierwsza szkolna "Pułkotriada"
2020.03.09
-

Pod hasłem: "Wczoraj ułani, dzisiaj kadeci, jutro żołnierze" 4 marca  w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce odbyły się szkolne zawody obronne pn. "I Pułkotriada".

Pieniądze na zadania z zakresu kultury i kultury fizycznej zostały podzielone
2020.03.09
Pieniądze na zadania z zakresu kultury i kultury fizycznej zostały podzielone

Podzielone zostały środki z budżetu Powiatu  na realizację zadań publicznych w ramach konkursu ofert z zakresu kultury i ochrony dóbr kultura jak również z zakresu kultury fizycznej. 

O patriotyzmie gospodarczym na konferencji dla przedsiębiorców, samorządowców i bankowców
2020.03.06
-

W Wyższej Szkole Administracji Publicznej 5 marca w Ostrołęce miała miejsce  konferencja pt: „Patriotyzm gospodarczy”. Jej organizatorami byli: Związek Banków Polskich,
Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej oraz Powiat Ostrołęcki. Konferencję oficjalnie otworzył starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, gości przywitała wiceprezes Banku Spółdzielczego w Ostrowi Maz. Krystyna Polakowska.

 

O stanie finansów samorządowych na seminarium w Senacie
2020.03.06
O stanie finansów samorządowych na seminarium w Senacie

„Stan finansów samorządowych – diagnoza i wyzwania” - to tytuł seminarium zorganizowanego przez Komisję Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej wspólnie ze Związkiem Miast Polskich, w którym 2 marca uczestniczył w Senacie starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł.

Gala z Kurpikami po raz dziewiętnasty
2020.03.06
-

Po raz dziewiętnasty – w Ostrołęckim Centrum Kultury wręczone zostały Kurpiki. Nagrody prezesa Związku Kurpiów trafiły do tych, którzy kultywują kurpiowskie tradycje,  do tych którzy na innych polach przyczyniają się do rozwoju regionu.

12 marca utrudnienia w obsłudze interesantów wydziału komunikacji
2020.03.04
-

Uprzejmie informujemy, że w dn. 12 marca 2020 r. w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Ostrołęce przy ul. A.E Fieldorfa Nila 15 odbywać się będzie zaplanowana wymiana sprzętu systemu informatycznego, który obejmuje centralną ewidencję kierowców oraz centralną ewidencję pojazdów.

Noworoczne spotkanie z twórcami ludowymi i działaczami kultury
2020.03.03
-

W sali narad Urzędu Miejskiego w Myszyńcu miało miejsce Noworoczne Spotkanie z Twórcami Ludowymi, Folklorystami i Działaczami Kultury.

Zapraszamy na konferencję "Patriotyzm gospodarczy"
2020.03.02
Zapraszamy na konferencję "Patriotyzm gospodarczy"

5 marca w auli Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce o godz. 11.00 rozpocznie się konferencja pt. "Patriotyzm gospodarczy". Organizatorami są:  Stanisław Kubeł, starosta Ostrołęcki, Krzysztof Pietraszkiewicz prezes Związku Banków Polskich, Bartosz Kublik Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej. Patronat honorowy sprawują wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł oraz marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

Nawigacja

Dbam o oddech - aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: kancelaria@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 11063 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki