Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Wtorek 27 Października 2020

Wyszukiwarka

Dbam o oddech - aktualności

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

„Dbam o oddech” w Troszynie
2015.11.10
„Dbam o oddech” w Troszynie
Blisko 170 osób wzięło udział w kolejnej akcji profilaktycznej zorganizowanej w ramach projektu „Dbam o oddech- profilaktyka chorób układu oddechowego w powiecie ostrołęckim”. Tym razem spotkanie odbyło się 8 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Troszynie.
Zapraszamy na bezpłatne badania do Troszyna
2015.11.03
Zapraszamy na bezpłatne badania do Troszyna
W niedzielę 8 listopada br. zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu ostrołęckiego na kolejną akcję profilaktyczną w ramach projektu "Dbam o oddech", która odbędzie się w Troszynie w Centrum Kultury, ul. Szkolna 6, w godz. od 8.00 do 16. W ramach Programu Promocji Zdrowia i Profilaktyki Chorób Układu Oddechowego w Powiecie Ostrołęckim "Dbam o oddech" dofinansowanego przez Norweski Mechanizm Finansowy oraz Budżet Państwa oferujemy:
Dbam o oddech w Czarni
2015.10.28
Dbam o oddech w Czarni
116 osób skorzystało, 18 października, z badań profilaktycznych w ramach projektu „Dbam o oddech- profilaktyka chorób układu oddechowego w powiecie ostrołęckim”. Na badania pogłębione skierowano 34 osoby. Podczas akcji mieszkańcy badali swój cholesterol, cukier, trój glicerydy, wagę, ciśnienie oraz objętość powietrza wydychanego i wdychanego do płuc.
Zapraszamy na bezpłatne badania do Czarni
2015.10.16
Zapraszamy na bezpłatne badania do Czarni
W niedzielę 18 października br. zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu ostrołęckiego na kolejną akcję profilaktyczną w ramach projektu "Dbam o oddech", która odbędzie się w Czarni, w remizo-świetlicy, w godz. od 8.00 do 16. W ramach Programu Promocji Zdrowia i Profilaktyki Chorób Układu Oddechowego w Powiecie Ostrołęckim "Dbam o oddech" dofinansowanego przez Norweski Mechanizm Finansowy oraz Budżet Państwa oferujemy:
Dbam o oddech w gminie Lelis
2015.10.13
Dbam o oddech w gminie Lelis
Kolejna akcja, tym razem przeprowadzona w Łęgu Przedmiejskim, pozwoliła skierować 48 osób na badania pogłębione do poradni pulmonologicznej. W badaniach profilaktycznych w ramach projektu „Dbam o oddech- profilaktyka chorób układu oddechowego w powiecie ostrołęckim”, które odbyły się 4 października w Zespole Szkół w Łęgu Przedmiejskim wzięło udział 160 osób.
„Dbam o oddech” w Czerwinie
2015.09.30
„Dbam o oddech” w Czerwinie
135 osób wzięło udział w organizowanej po raz drugi w Czerwinie akcji profilaktycznej „Dbam o oddech”. Badania odbyły się 27 września w budynku tamtejszego Gminnego Ośrodka Kultury. Mieszkańcy gminy mogli bezpłatnie zbadać poziom cukru w organizmie, cholesterolu, trójglicerydów, zmierzyć ciśnienie, wagę i wzrost oraz poddać się spirometrii. Otrzymane wyniki konsultowali z lekarzami oraz dietetykami.
Zapraszamy na bezpłatne badania do Łęgu Przedmiejskiego
2015.09.24
Zapraszamy na bezpłatne badania do Łęgu Przedmiejskiego
W niedzielę 4 października br. zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu ostrołęckiego na kolejną akcję profilaktyczną w ramach projektu "Dbam o oddech", która odbędzie się w Zespole Szkół w Łęgu Przedmiejskim, w godz. od 8.00 do 16. W ramach Programu Promocji Zdrowia i Profilaktyki Chorób Układu Oddechowego w Powiecie Ostrołęckim "Dbam o oddech" dofinansowanego przez Norweski Mechanizm Finansowy oraz Budżet Państwa oferujemy:
Zapraszamy na bezpłatne badania do Czerwina
2015.09.23
Zapraszamy na bezpłatne badania do Czerwina
W niedzielę 27 września br. zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu ostrołęckiego na kolejną akcję profilaktyczną w ramach projektu "Dbam o oddech", która odbędzie się w Czerwinie, w Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwinie, ul. Szkolna 1, w godz. od 8.00 do 16. W ramach Programu Promocji Zdrowia i Profilaktyki Chorób Układu Oddechowego w Powiecie Ostrołęckim "Dbam o oddech" dofinansowanego przez Norweski Mechanizm Finansowy oraz Budżet Państwa oferujemy:
Profilaktyka w Baranowie
2015.09.16
Profilaktyka w Baranowie
Projekt „Dbam o oddech - profilaktyka chorób układu oddechowego w powiecie ostrołęckim” zyskuje coraz większe grono uczestników. Tylko w ostatnią niedzielę, 13 września w Baranowie z badań skorzystało 247 osób, z tego 50 skierowano na badania poszerzone. Akcja odbyła się w budynku Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Baranowie.
Zapraszamy na bezpłatne badania do Baranowa
2015.09.16
Zapraszamy na bezpłatne badania do Baranowa
W niedzielę 13 września br. zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu ostrołęckiego na kolejną akcję profilaktyczną w ramach projektu "Dbam o oddech", która odbędzie się w Baranowie, w Gminnym Ośrodku Kultury, w godz. od 8.00 do 16. W ramach Programu Promocji Zdrowia i Profilaktyki Chorób Układu Oddechowego w Powiecie Ostrołęckim "Dbam o oddech" dofinansowanego przez Norweski Mechanizm Finansowy oraz Budżet Państwa oferujemy:

Nawigacja

Dbam o oddech - aktualności  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: kancelaria@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 12457 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki