Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Piątek 25 Września 2020

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

II Samorządowy Turniej Piłki Nożnej na Orliku przy ZSP w Łysych

W niedzielę na Orlikach w Łysych rozegrano turniej piłki nożnej pod patronatem Starosty Ostrołęckiego i Wójta Gminy Łyse. Głównym gospodarzem tego sportowego i społecznego święta był Zespół Szkół Powiatowych w Łysych.

Do rywalizacji zgłosiło 12 drużyn reprezentujących poszczególne sołectwa gminy Łyse. Po losowaniu dwie wyłonione grupy zagrały na boiskach Zespołu Szkół Powiatowych w Łysych i Gimnazjum w Łysych mecze pierwszej fazy z których wyłoniono cztery drużyny do dalszych rozgrywek. Półfinałom i finałom na boisku towarzyszyły duże emocje i sympatyczny doping licznie zgromadzonych kibiców. Zwycięstwo odniosła drużyna z Lipnik, miejsce drugie zajęli piłkarze z Wejda, a trzecie z Dawii i Złotej Góry.

Puchary wręczyli zwycięzcom wicestarosta Powiatu Ostrołęckiego Krzysztof Parzychowski, Wójt Gminy Łyse Jerzy Ksepka, radny powiatowy Stanisław Lipka i Dyrektor ZSP w Łysych Dariusz Ptak. Reprezentujący WORD w Ostrołęce Mirosław Augustyniak przywiózł nagrodę dodatkową -  rower, który, w wyniku losowania, powędrował do jednej z pań kibicujących rozgrywkom.

Wszystkich częstowano przysmakami z grilla, zapewnionymi przez sponsorów imprezy: Zakłady Mięsne JBB w Łysych oraz Piekarnię Kurpiowską w Serafinie. Niepewna od rana pogoda, na szczęście się utrzymała i do końca imprezy nie spadła ani kropla deszczu.


 Najlepszym zawodnikom gratulujemy sukcesu, a wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za udział i sportowe zachowanie. No i oczywiście zapraszamy za rok!

 

Zapraszamy w wakacje na Orlika przy Zespole Szkół Powiatowych w Łysych. Wiele atrakcji dla każdego. Już 2 sierpnia Turniej tenisa ziemnego.

Turniej piłki nożnej 6-7.06.2015

Gminny Turniej Tenisa Ziemnego na Orliku przy ZSP Łysych

24 maja odbył się Gminny Turniej Tenisa Ziemnego na orliku przy ZSP Łysych. Do rywalizacji przystąpiło kilkunastu zawodników. Wśród uczestników biorących udział zgłosiła się jedna dziewczynka-Natalia Mazuch (uczennica kl. VI SP Pupkowizna), która jak się później okazało grała na równym poziomie z resztą zawodników. Rywalizacja była zacięta, zawodnicy pozostawili na korcie litry potu.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – Piotr Piankowski

II miejsce – Mirosław Mazuch

III miejsce – Sławomir Dymarczyk

Statuetkę najaktywniejszego zawodnika turnieju komisja przyznała Natalii Mazuch.

Statuetki oraz dyplomy wręczali: Pan Jerzy Ksepka – wójt Gminy Łyse, Pan Józef Bałdyga – właściciel ZPM JBB w Łysych oraz Pan Dariusz Ptak – dyrektor ZSP w Łysych.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować sponsorom za pomoc w organizacji turnieju, tj. Urząd Gminy w Łysych oraz Panu Andrzejowi Żubrowskiemu – właścicielowi Piekarni Kurpiowskiej Serafin.

 

Animator: Sławomir Dymarczyk

informacji dot. rezerwacji  terminów www.naszorlik.pl   ZAPRASZAMY

Turniej tenisa ziemnego 24.05.2015

Orlik już otwarty!

Orlik w Łysych żyje! Jedną z najczęściej odwiedzających grup nasz obiekt jest klub piłkarski ,,Tęcza JBB Łyse’’, którego opiekunem i trenerem jest Tomasz Gwiazda (były zawodnik seniorów Tęczy, obecnie nauczyciel w-f). Klub ,,Tęcza JBB’’ to trzy kategorie wiekowe, łącznie ponad 80 zawodników: najmłodsza (rocznik 2005-2007), starsi (rocznik 2002-2003) oraz najstarsi to zawodnicy (rocznik 2000-2001). Najstarsza grupa w sezonie 2013/2014 wywalczyła mistrzostwo ligi i grała w barażach do ligi wojewódzkiej. Obecnie ta grupa zajmuje II miejsce w I lidze COO ZPN. Powyższe grupy regularnie trenują kilka razy  w tygodniu co inspiruje, przykuwa uwagę i budzi pozytywne emocje wśród innych osób korzystających z obiektu. Dzięki zaangażowaniu tych młodych osób w piłkę nożną, rodzice przywożący ich na trening również ,,przy okazji’’ korzystają z  orlika.

Animator: Sławomir Dymarczyk

Nawigacja

Oświata  / Projekty z udziałem środków zewnętrznych  / Orlik  / Animator Orlik 2012  / 2015  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: kancelaria@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 801 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki