Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Czwartek 24 Września 2020

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • Facebook
  • -
  • -

Szybkie linki

Treść strony

I Ty możesz spotkać Mikołaja 2015

Już po raz piętnasty Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce zorganizowało dla najmłodszych mieszkańców powiatu ostrołęckiego świąteczną akcję „I Ty możesz spotkać Mikołaja”. Spotkanie wigilijno-mikołajkowe odbyło się 17 grudnia w restauracji „Kwadrans” w Ostrołęce. W tym roku 110 paczek trafiło do dzieci przebywających w rodzinach zastępczych, rodzinnym domu dziecka i placówce opiekuńczo-wychowawczej typu rodzinnego. Podczas spotkania dzieci/młodzież wraz z opiekunami uczestniczyły we wspólnej zabawie i konkursach z nagrodami, a także loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Dużym zainteresowaniem cieszyła się Fotobudka, gdzie uczestnicy spotkania robili sobie śmieszne zdjęcia z wykorzystaniem różnych gadżetów. Najlepszą atrakcją okazał się występ profesjonalnego aktora cyrkowego Klauna Kluseczki, którym wszyscy byli zachwyceni i chętni do zabawy z nim. Miłą niespodzianką szczególnie dla dziewczynek był udział  w naszym spotkaniu Pani Ewy Mielnickiej – Miss Polski 2014.

Od pięciu lat naszej akcji „I Ty możesz spotkać Mikołaja” towarzyszy akcja „Pomagamy Mikołajowi”, gdzie Starosta Ostrołęcki spełnił dziecięce marzenia opisane w 17 listach do Św. Mikołaja.

W ramach powyższej akcji nie zapomniano o uczestnikach Warsztatu Terapii Zajęciowej „Otwarte Serca” w Ostrołęce i Środowiskowego Domu Samopomocy w Ostrołęce, a także o podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Wrzos” w Ostrołęce przekazując w trakcie Wigilii przygotowane paczki świąteczne.

  • data: 2015-12-21

Nawigacja

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie  / Działania PCPR  / I Ty możesz spotkać Mikołaja 2015  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: kancelaria@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 1779 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki