Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Środa 20 Marca 2019

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • WSAP
  • Facebook
  • -
  • -
  • WSSE

Szybkie linki

Treść strony

Aktualności

-
2019.03.18 - Sportowcy nagrodzeni przez starostę

Podczas ostatniej  sesji rady Powiatu Ostrołęckiego zostały wręczone  Okolicznościowe Nagrody Starosty Ostrołęckiego dla sportowców. Otrzymały je cztery osoby, które w ostatnim czasie wykazały się znakomitą postawą i wynikami sportowymi.

-
2019.03.17 - Sesja ze zmianami w oświacie, budżecie i z gośćmi zza granicy

Czwartą sesję Rady Powiatu zdominowały sprawy oświaty. Radni głosowali m.in. zamiar likwidacji niektórych typów szkół, przekształcenia dotychczasowych trzyletnich liceów w czteroletnie i dotychczasowych czteroletnich techników w pięcioletnie.

-
2019.03.17 - Młodzież zapobiega pożarom - eliminacj epowiatowe turnieju

W siedzibie Komendy Miejskiej PSP w Ostrołęce odbyły się eliminacje powiatowe XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.  W trzech kategoriach turniejowych wzięli udział uczniowie ze szkół z całego powiatu ostrołęckiego.

-
2019.03.15 - Delegacja z Ukrainy z wizytą w Powiecie Ostrołęckim

Trzy dni gościła w Powiecie Ostrołęckim czteroosobowa delegacja z Ukrainy, z partnerskiego Rejonu Sokal. W skład delegacji weszli: Mykola Pasko, przewodniczący Rady Rejonowej w Sokalu, Roman Shved, naczelny lekarz szpitala rejonowego w Sokalu, Roman Szewczuk, radny Rady Rejonowej w Sokalu oraz Bohdan Krasko, radny Rady Rejonowej w Sokalu.

-
2019.03.15 - O gminnych wodociągach i geoportalu na spotkaniu w starostwie

Kierownicy zajmujący się na co dzień gospodarką komunalną w gminach powiatu ostrołęckiego spotkali się w Starostwie Powiatowym w Ostrołęce z inicjatywy radnego Powiatu Ostrołęckiego Adama Białobrzeskiego.  

-
2019.03.14 - IV Sesja Rady Powiatu - oglądaj on line

Dziś  o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrołęce rozpocznie się IV sesja Rady Powiatu w Ostrołęce.

-
2019.03.13 - Inwestujemy w siebie - Poradnia w Myszyńcu organizuje kursy zawodowe i płatne staże

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu przystąpiła do realizacji projektu współfinansowanego ze środków unijnych. W ramach projektu „Inwestujemy w siebie!” odbędą się kursy zawodowe i płatne  staże dla osób bezrobotnych z terenu działania Poradni (w tym dla rodziców dzieci objętych pomocą psychologiczno-pedagogiczną).

-
2019.03.13 - Innowacje we współczesnej małoinwazyjnej chirurgii na konferencji w szpitalu

W Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce ma dziś miejsce konferencja otwierająca projekt pn. „Wspólna inicjatywa Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce i Lwowskiego Obwodowego Dziecięcego Szpitala Klinicznego „OHMATDYT” jako zwiększenie dostępności do usług opieki zdrowotnej w zakresie współczesnej chirurgii”, realizowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej EIS Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020.

-
2019.03.12 - Reprezentacja Powiatu na uroczystościach z okazji Narodowego Święta Węgier w Ostrołęce

Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł oraz przewodniczący Rady Powiatu Piotr Liżewski wzięli udział w uroczystościach  z okazji Święta Narodowego Węgier, upamiętniającego wybuch rewolucji w 1848 roku oraz ku czci gen. Józefa Bema - bohatera obu narodów.

-
2019.03.12 - Gospodarka leśna w powiecie pod nadzorem

Nadleśniczy z Ostrołęki, Parciaków i Myszyńca a także starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł podpisali 11 marca aneks do porozumienia w przedmiocie prowadzenia nadzoru nad gospodarką leśną w lasach nie stanowiących własności Skarbu Państwa na terenie Powiatu Ostrołęckiego.

Nawigacja

Strona główna  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 677048 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki