Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Kalendarz

Wtorek 12 Listopada 2019

Wyszukiwarka

Menu główne

Bannery

  • WSAP
  • Facebook
  • -
  • -
  • WSSE

Szybkie linki

Treść strony

Aktualności

-
2019.11.09 - Hubertus Stowarzyszenia Sympatyków 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce

Stowarzyszenie Sympatyków 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce w sobotę, 9 listopada zorganizowało tradycyjny bieg św. Huberta. Impreza odbyła się w Korczakach.

-
2019.11.09 - Msza święta w intencji Ojczyzny i jej bohaterów

Mszą św. w piątkowy wieczór, 8 listopada w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce rozpoczęły się pierwsze z uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

-
2019.11.08 - Zawodu uczą się w ekologicznych gospodarstwach

W ramach projektu Erasmus Plus "Mój pierwszy krok w zawodową przyszłość", dziesięcioro uczniów Zespołu Szkół Powiatowych w Troszynie realizuje staż zawodowy w gospodarstwach w okolicy Kordoby w Hiszpanii.

"Jajo w sieci" - Multimedialne Centrum Natura zaprasza dzieci i młodzież na spkektakl
2019.11.08 - "Jajo w sieci" - Multimedialne Centrum Natura zaprasza dzieci i młodzież na spektakl

21 listopada  odbędzie się spektakl teatralny Ewy Gorzelak pt. „Jajo w sieci" - treść sztuki jest przeznaczona dla klas I-VI oraz ich opiekunów i jest zgodna ze szkolnym programem wychowawczym i profilaktycznym oraz z podstawą programową zajęć komputerowych: "Bezpieczeństwo w sieci".

Dni Dawcy Szpiku w Myszyńcu
2019.11.08 - Dni Dawcy Szpiku w Myszyńcu

Wolontariusze  z ZSP w Łysych zarejestrowali ponad  sześćdziesięciu potencjalnych dawców.

-
2019.11.08 - Młodzież z ZSP w Czerwinie na konferencji o narodowych wyzwaniach w rolnictwie

Młodzież z Zespołu Szkół Powiatowych w Czerwinie 7 listopada uczestniczyła w ogólnopolskiej konferencji pn. „Narodowe wyzwania w rolnictwie”.

2019.11.07 - Zaproszenie na szkolenie

Widząc potrzebę podnoszenia umiejętności w zakresie pozyskiwania środków przez organizacje pozarządowe z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego Federacja Mazowia we współpracy z Miastem Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie w tym zakresie.

 
Na szkoleniu prowadzący wskaże źródła finansowania działań, wyjaśni jak planować projekty i pokaże uczestnikom i uczestniczkom dobrze napisane wnioski.
 
Termin: 12 listopada (wtorek), godz. 16.30 – 20.00
Prowadzenie: Anna Czyżewska, Federacja Mazowia
Miejsce: Urząd Miasta, sala nr 9 (partner), plac Generała Józefa Bema 1, 07-410 Ostrołęka
 
Szczegóły w załączniku.
2019.11.07 - Zaproszenie do głosowania na kandydatów do Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego V kadencji

Uprzejmie informujemy, że 8 października 2019 r. zakończył się nabór kandydatów na członków Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego V kadencji reprezentujących mazowiecki III sektor. Obecnie rozpoczyna się kolejny etap wyboru członków Rady, tj. głosowanie na kandydatów, których zgłoszenia pozytywnie przeszły weryfikacje formalną.

Poniżej zamieszczamy informację o głosowaniu, warunkach, których spełnienie jest niezbędne, aby wziąć w nim udział oraz kartę do głosowania. Sylwetki kandydatów zaprezentowane zostały na stronie internetowej: www.dialog.mazovia.pl

Mazowiecka Rada Działalności Pożytku Publicznego jest ważnym gremium doradzającym Marszałkowi Województwa we wszelkich kwestiach związanych z działalnością pożytku publicznego. W ciągu 4 kadencji Rada odbyła 45 posiedzeń w regularnych dwumiesięcznych odstępach, jednocześnie intensywnie pracując pomiędzy posiedzeniami. Przyjęła prawie 240, skonsultowała ok. 200 projektów strategii, planów, aktów prawa miejscowego i innych istotnych dokumentów. Skutecznie przeprowadziła wybory przedstawicieli organizacji pozarządowych do Komitetu Monitorującego RPO 2014-2020.

Działania Rady śledzić można na stronie www.dialog.mazovia.pl oraz na fanpage Rady na Facebooku: https://www.facebook.com/MazowieckaRadaDzialalnosciPozytkuPublicznego

-
2019.11.06 - Uczniowie ZSP w Baranowie na staż wyjechali do Hiszpanii

Uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych w Baranowie kolejny raz wyjechali na staże zawodowe do Hiszpanii. Tym razem swoje umiejętności doskonalą w Grenadzie, malowniczym mieście Andaluzji.  Praktyki w miejscowych przedsiębiorstwach będą odbywać się od 4 listopada do 29 listopada.

prawo.pl
2019.11.05 - 6 listopada ruszają kolejne kursy z dofinansowaniem środków funduszu rozwoju przewozów autobusowych

Od środy 6 listopada ruszają kolejne kursy autobusowe z dofinansowaniem środków funduszu rozwoju przewozów autobusowych.

Nawigacja

Strona główna  / 

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
pl.gen. Józefa Bema 5
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 36 45
fax: +48 (29) 764 32 81
e-mail: promocja@powiatostrolecki.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 782465 osobą na stronie

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:

8:00 - 16:00 - poniedziałki, środy i czwartki

8:00 - 17:30 - wtorki

8:00 - 14:30 - piątki